Patron Grono pedagogiczne Galeria Schronisko

 Strona główna
  Dyrekcja
  Sport
  Kontakt
  Plan godzin
  Szkoła Podstawowa
Aktualności
Historia
Wzorowi uczniowie
Archiwum
  Gimnazjum
Aktualności
Historia
ZHP
Kącik niemiecki
Archiwum
  Liceum
Aktualności  
Podręczniki 
Absolwenci
Rekrutacja
Wycieczki
Archiwum 
  ZSZ
Aktualności 
Absolwenci
Rekrutacja
Archiwum 
Najlepsi uczniowie 
Plan lekcji 
Dowozy do szkoły 
 
AKTUALNOŚCI Liceum Ogólnokształcące

 ROK SZKOLNY 2017/2018

 

„Dziesięcioro Wspaniałych”

 

     12 października 2017r. odbyły się otrzęsiny liczącej dziesięć osób pierwszej klasy Liceum Ogólnokształcącego w Kamieniu. Uczestniczyli w nich również pozostali uczniowie wraz z wychowawcami. Po przybyciu na miejsce zostaliśmy mile przyjęci przez sekretarza gminy Kamień, p. Jerzego Bednarza oraz dyrektora Zespołu Szkół, p. Józefa Łacha. Następnie zostały zorganizowane zabawy integracyjne, w których wszyscy chętnie wzięli udział. Zabawy te miały na celu zacieśnić więzi między uczniami. Konkurencje były rozmaite, między innymi jedzenie kisielu z zawiązanymi oczami, bieganie z balonem, głuchy telefon i wiele innych.

Pomiędzy konkurencjami znalazła się chwila czasu na konsumpcję pysznych kiełbasek prosto z grilla i rozmowę z uczniami oraz nauczycielami. Swoją obecnością zaszczycił nas również ks. Łukasz Leśniak, który grał nam pięknie na gitarze. Po krótkiej przerwie odbyła się dalsza część imprezy i kolejne zabawy, dzięki którym poznaliśmy się lepiej ze swoimi rówieśnikami.

Na zakończenie otrzymaliśmy dyplomy na pamiątkę wspólnych figli w dowód przyjęcia do grona licealistów. Znajdował się w nich wiersz z pięknym przesłaniem, które mówiło nam: „(…)Witaj u Nas!!! Tu, w Kamieniu, będziesz dążył ku spełnieniu skrytych marzeń, myśli wszelkich, planów mądrych, czynów wielkich. (…) A czy chcesz być człekiem wyjątkowym? Świetnie, bo w liceum owym znajdziesz wszystko, co potrzeba by za życia zaznać nieba!”. Jego autorką jest była nauczycielka języka polskiego naszej szkoły. Za tak miłe przyjęcie dziękujemy naszej wychowawczyni pani Ewelinie Nowak, uczniom klasy II i III LO oraz ich wychowawcom.

 

Opracowały:

uczennice J. Ciak i W. Kida

 " Do wyższych rzeczy
zostałem stworzony i dla nich winienem żyć ..."

Św. Stanisław Kostka


=>STATYSTYKI<=
Odwiedziło nas:CIEKAWE LINKI

www.ko.rzeszow.pl
Kuratorium
www.men.gov.pl
MENiS
www.oke.krakow.pl
OKE
www.cke.edu.pl
CKEkontrola i ochrona rodzicielska


dodaj do ulubionych dodaj do ulubionych
ustaw stronę startową ustaw stronę startową