Patron Grono pedagogiczne Galeria Schronisko

 Strona główna
  Dyrekcja
  Sport
  Kontakt
  Plan godzin
  Szkoła Podstawowa
Aktualności
Historia
Archiwum
  Gimnazjum
Aktualności
Historia
ZHP
Kącik niemiecki
Archiwum
  Liceum
Aktualności  
Absolwenci
Rekrutacja
Wycieczki
Archiwum 
  ZSZ
Aktualności 
Absolwenci
Rekrutacja
Archiwum 
Najlepsi uczniowie 
Plan lekcji 
Dowozy do szkoły 
AKTUALNOŚCI SZKOŁA PODSTAWOWA

 ROK SZKOLNY 2018/2019Obchody Dnia Edukacji Narodowej w Zespole Szkół w Kamieniu

      Dzień Edukacji Narodowej  to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione 27 kwietnia 1792 r. Upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Powszechnie, dzień ten nazywany jest Dniem Nauczyciela.

       Dnia 12.10.2018 r. w Zespole Szkół w Kamieniu odbyła się uroczysta  akademia  z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Michała Urbanika, który przywitał wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz zaproszonych gości. Następnie przekazał głos uczniom.

      Część artystyczną dla całego Zespołu Szkół  przygotowali uczniowie klasy 8 i 3 klasy liceum pod kierunkiem p. Wiesławy Płodzień i p. Zbigniewa Dudka oraz p. Marii Bytnar. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli.      Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Na zakończenie Akademii głos zabrał p. dyr. Józef Łach, który mówił o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękował za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzył wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Pan Dyrektor wręczył Nagrody Dyrektora wyróżnionym pracownikom szkoły. Życzenia dla grona pedagogicznego  złożył  również Przewodniczący Rady Rodziców p. Stanisław Chamot. Po zakończonej Akademii uczniowie udali się do klas. 

 

Opracowała p. W. Płodzień" Do wyższych rzeczy
zostałem stworzony i dla nich winienem żyć ..."

Św. Stanisław Kostka


=>STATYSTYKI<=
Odwiedziło nas:CIEKAWE LINKI

www.ko.rzeszow.pl
Kuratorium
www.men.gov.pl
MENiS
www.oke.krakow.pl
OKE
www.cke.edu.pl
CKEkontrola i ochrona rodzicielska


dodaj do ulubionych dodaj do ulubionych
ustaw stronę startową ustaw stronę startową