Patron Grono pedagogiczne Galeria Schronisko

 Stona główna
  Dyrekcja
  Sport
  Kontakt
  Szkoła Podstawowa
Aktualności
Historia
Archiwum
  Gimnazjum
Aktualności
Historia
ZHP
Kącik niemiecki
Archiwum 
  Liceum
Aktualności  
Absolwenci
Rekrutacja
Wycieczki
Archiwum 
  ZSZ
Aktualności 
Absolwenci
Rekrutacja
Archiwum 
 
ARCHIWUM Liceum Ogólnokształcącego
 

Rok szkolny 2006/2007


30.09.2006 r.  – Pielgrzymka Maturzystów

     Uczniowie klasy III wzięli udział w XVI Pielgrzymce Maturzystów Diecezji Rzeszowskiej. Opiekunami maturzystów byli: wychowawczyni  M. Janas-Bytnar, ks. G. Półtorak, Cz. Marcinek oraz rodzice. Młodzież uczestniczyła we mszy św. w ich intencji, odprawili drogę krzyżową, zwiedzili sanktuarium, a drodze powrotnej krótki odpoczynek w ruinach zamku w Olsztynie.


30.10.2006 r. OTRZĘSINY

     W dniu tym obyło się tradycyjne przyjęcie uczniów klasy pierwszej do grona licealistów. Towarzyszyło temu wiele zabaw, konkurencji zręcznościowych przygotowanych przez starszych kolegów. Po takim sprawdzianie uczniowie otrzymali upragnione legitymacje licealistów. Całość imprezy zakończyła się wspólną dyskoteką.


10.11.2006 r.   -  Święto Niepodległości

     Szkolna akademia z okazji Święta Niepodległości, tradycyjnie poprzedzająca obchody w kraju, regionie, miejscowości. Program okolicznościowy przygotowali licealiści wraz z p. Cz. Marcinek. Montaż słowno-muzyczny pt. „Droga do wolności”, piękna dekoracja, sceneria występu uczniów tworzyły ciekawą całość programu, trafiającą do słuchaczy. Program był skierowany do gimnazjalistów i uczniów liceum.


23.11.2006 r.  -  KONKURS RECYTATORSKI

     Nasze uczennice Sylwia Burek i Beata Wójcik wzięły udział w konkursowych zmaganiach recytatorskich w Zespole Szkół w Sokołowie Małopolskim. Konkurs poświęcony był twórczości ks. Jana Twardowskiego. Uczennice przygotowała p. I. Czyżowska-Smusz.


20.01.2007 r.  -  klasa druga na półmetku klasowym

 


 

27.01.2007 r.  -  BAL MATURALNY

     W ten wieczór odbył się pierwszy, historyczny bal maturalny w Liceum Ogólnokształcącym w Kamieniu. Zabawa z udziałem wielu zaproszonych gości odbyła się w szkole. Była to wspaniała zabawa, radość, w której złączyła się młodzieńcza fantazja i powaga dorosłości. Od wieczora do rana, to one rozgościły się i nasyciły ciszę szkolnych sal i korytarzy.

 


5.05. do 13.05.2007 r.  udział naszych uczniów w międzynarodowych warsztatach nt. ochrony środowiska naturalnego, w zakresie bezpieczeństwa energetycznego

     W europejskich warsztatach uczestniczyła młodzież z Polski, Niemiec i Francji. Warsztaty odbywały się na terenie Niemiec (Gersheim) i Francji. Program realizowany był poprzez wycieczki tematyczne do elektrowni cieplnej, słonecznej i atomowej, oglądanie filmów, prezentacji wykonanych przez uczestników warsztatów. Młodzież pracowała także w grupach, prowadziła dyskusje, wymieniała się doświadczeniami. Wolny czas wypełniony był poznawaniem przyjaciół, przy ognisku, na wspólnych zabawach, zakupach. Był to początek współpracy naszej szkoły ze szkołą w Gersheim w Niemczech.


12 – 13.06.2007 r.  -  licealiści w Warszawie

     Niewielka grupa uczniów wybrała się z opiekunami p. Cz. Marcinek na wycieczkę do stolicy. Zwiedzili Zamek Królewski, Stare Miasto, Pałac Kultury i Nauki, Pałac w Wilanowie, Narodowy Bank Polski.


19.06.2007 r.  -  szkolny dzień matematyki, wsparty udziałem licealistów.

 


 
 


" Do wyższych rzeczy
zostałem stworzony i dla nich winienem żyć ..."

Św. Stanisław Kostka


=>STATYSTYKI<=
Odwiedziło nas:CIEKAWE LINKI

www.ko.rzeszow.pl
Kuratorium
www.men.gov.pl
MENiS
www.oke.krakow.pl
OKE
www.cke.edu.pl
CKEGmina Kamień

Towarzystwo Przyjaciół Kamienia

Eduscience

Obrazki logiczne

kontrola i ochrona rodzicielska


dodaj do ulubionych dodaj do ulubionych
ustaw stronę startową ustaw stronę startową