Patron Grono pedagogiczne Galeria Schronisko

 Stona główna
  Dyrekcja
  Sport
  Kontakt
  Szkoła Podstawowa
Aktualności
Historia
Archiwum
  Gimnazjum
Aktualności
Historia
ZHP
Kącik niemiecki
Archiwum 
  Liceum
Aktualności  
Absolwenci
Rekrutacja
Wycieczki
Archiwum 
  ZSZ
Aktualności 
Absolwenci
Rekrutacja
Archiwum 
 
ARCHIWUM Liceum Ogólnokształcącego
 

Rok szkolny 2007/ 2008


29.09.2007r.  - Pielgrzymka Maturzystów

     To już drugi rocznik naszych maturzystów na Jasnej Górze bierze udział w XVII Diecezjalnej Pielgrzymce Maturzystów. Młodzież ze szkół Diecezji Rzeszowskiej zgromadziła się na dolnym parkingu, by zawiązać wspólnotę, następnie w modlitewnym skupieniu przeszli do Kaplicy Cudownego Obrazu i tam pokłonili  się Matce Bożej. W ich intencji biskup odprawił mszę świętą, o dobre wybory nowych dróg w dorosłym życiu.


18.10.2007r.  -  Powiatowa Licealiada Uczniów w Miłocinie.

       Chłopcy w piłce ręcznej zajęli III miejsce. Trenerem  zwycięzców był p. W. Piziak.


24.10.2007r.  -  Otrzęsiny

     Otrzęsiny- przyjęcie nowych uczniów do grona licealistów.  Program tego szkolnego obrzędu przygotowali uczniowie klas starszych z wychowawcami.


13.01.2008r.  -  „Gwarkam 2008”

      VIII spotkanie z mową gwarową „Gwarkam 2008”. Na tej otwartej imprezie dla społeczności gminy i nie tylko, młodzież liceum przedstawiła widowisko obrzędu weselnego, prezentując mowę gwarową, przyśpiewki weselne i piękne stroje regionalne. Uczniowie zostali wyróżnieni okolicznościowym dyplomem.


26.01.2008r.  -  STUDNIÓWKA

     W tanecznych rytmach do białego rana bawili się maturzyści drugiego rocznika. Tym razem studniówka odbyła się w lokalu „Słoneczko” w Kamieniu. Początek imprezy bardzo oficjalny, można powiedzieć podniosły – przemówienia rodziców, uczniów, dyrektora szkoły i władz gminy. I  ruszył taneczny korowód poloneza, a później już tylko euforia młodości i radości, które czekały cierpliwie na swoją kolej.


 

25.04.2008r.  -  ZAKOŃCZENIE NAUKI

     Pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. W tym ważnym wydarzeniu szkolnym wzięli udział zaproszeni goście m.in. wójt Gminy Kamień p. R. Bugiel, dyrektorzy szkół, nauczyciele, rodzice oraz uczniowie klas III gimnazjum. To podsumowanie 3 – letniej pracy zostało zaakcentowane wręczeniem nagród i dyplomów uznania dla uczniów.


29.04.2008r.  -  Bank Dziecięcych Uśmiechów

     Bank Dziecięcych Uśmiechów z wizytą w Liceum Ogólnokształcącym im. św. St. Kostki w Kamieniu. Przedstawiciel Banku Zachodniego WBK S.A. przekazał młodzieży czek dotacji charytatywnej na kwotę 2 000,00 zł. Pieniądze zostały przeznaczone na wycieczkę w Pieniny. Dotacja została uzyskana dzięki staraniom p. Cz. Marcinek.


20.05.2008r.  -  Wycieczka w Pieniny

     Wszyscy uczniowie dzięki dotacji Funduszu Banku WBK S.A. mogli przemierzać szlakami turystycznymi Pienin. Zwiedzili Krościenko, Szczawnicę, kolejką krzesełkową wjechali na Palenicę i weszli na Trzy Korony. Dziękujemy Fundacji, bo dzięki temu wsparciu finansowemu mogliśmy poznać i doświadczyć piękna polskich gór, odpocząć po trudach całorocznej pracy.


 
 


" Do wyższych rzeczy
zostałem stworzony i dla nich winienem żyć ..."

Św. Stanisław Kostka


=>STATYSTYKI<=
Odwiedziło nas:CIEKAWE LINKI

www.ko.rzeszow.pl
Kuratorium
www.men.gov.pl
MENiS
www.oke.krakow.pl
OKE
www.cke.edu.pl
CKEGmina Kamień

Towarzystwo Przyjaciół Kamienia

Eduscience

Obrazki logiczne

kontrola i ochrona rodzicielska


dodaj do ulubionych dodaj do ulubionych
ustaw stronę startową ustaw stronę startową