Patron Grono pedagogiczne Galeria Schronisko

 Stona główna
  Dyrekcja
  Sport
  Kontakt
  Szkoła Podstawowa
Aktualności
Historia
Archiwum
  Gimnazjum
Aktualności
Historia
ZHP
Kącik niemiecki
Archiwum 
  Liceum
Aktualności  
Absolwenci
Rekrutacja
Wycieczki
Archiwum 
  ZSZ
Aktualności 
Absolwenci
Rekrutacja
Archiwum 
ARCHIWUM Liceum Ogólnokształcącego


ROK SZKOLNY 2010/2011

 


Międzynarodowa wymiana uczniowska Lebach

    W dniach 25.03.2011-03.04.2011r. grupa 22 uczniów z Zespołu Szkół im. Św. St. Kostki w Kamieniu wraz z 3 opiekunami paniami Marią Janas-Bytnar, Ewą Świerat i Bernadetą Bugiel gościła w Lebach w Kraju Saary. Po raz trzeci, w ramach wymiany międzynarodowej młodzież z Kamienia mogła poznawać kraj sąsiada i doskonalić swoje umiejętności językowe. Część środków na ten cel, w kwocie 4725.00,  zostało pozyskanych od Fundacji Polsko -Niemiecka Współpraca Młodzieży.

 


 

UCZENNICE LO W KAMIENIU NAJLEPSZE

W POWIECIE

   28. 10. 2010r. w Zespole Szkół w Sokołowie Młp. odbyła się Powiatowa Licealiada w drużynowym tenisie stołowym. Uczennice: Marzena Kolano i Aneta Ferenc okazały się bezkonkurencyjne wygrywając wszystkie mecze. Pokonały drużyny z Dynowa, Błażowej, Tyczyna, Trzciany i Sokołowa Młp. uzyskując tytuł Mistrzyń Powiatu Rzeszowskiego.

 

 


 

 

„Sportowy dzień przyjaźni”

ZS Kamień - ZS Jeżowe.

    Rywalizacja sportowa uczniów odbyła się w następujących dyscyplinach: piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna i unihokej.

 


Półmetek klasy II LO - 19 lutego 2011 r.

 

 


Dnia 12.02.2011r. odbyła się studniówka maturzystów z rocznika 2008/2011

 


 

SPOTKANIE WIGILIJNE

   Liceum ma już swoje tradycje, jednym z nich są spotkania wigilijne organizowane w ostatnim dniu nauki przed świętami. Jest to dla nas wszystkich niezwykle ważny dzień, w którym jesteśmy bliżej siebie, okazujemy nasze uczucia, cieszymy się zbliżającymi Świętami Bożego Narodzenia. Wigilię szkolną rozpoczynamy programem artystycznym, później ważny moment łamania się opłatkiem, po którym w stołówce szkolnej zasiadamy przy wigilijnym stole, pachnącym tradycją.

 


 

WRĘCZENIE DYPLOMÓW STYPENDYSTOM

   W dniu 16 grudnia 2010r., w siedzibie Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Rzeszowie, odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej. O godz. 10.00 zebrali się stypendyści z powiatów: dębickiego, jarosławskiego, kolbuszowskiego, leżajskiego, lubaczowskiego, łańcuckiego, mieleckiego, przeworskiego, ropczycko-sędziszowskiego, rzeszowskiego, strzyżowskiego i miasta Rzeszowa. Stypendystką             z Liceum Ogólnokształcącego w Kamieniu została Gabriela Kida - uczennica II klasy liceum, która uzyskała najwyższą średnią ocen            w szkole i tym samym zagwarantowała sobie to szczególne wyróżnienie. Dyplom odebrała z rąk Podkarpackiego Kuratora Oświaty- pana Jacka Wojtasa.

 


 

 

PIELGRZYMKA MATURZYSTÓW NA JASNĄ GÓRĘ

     Tegoroczni maturzyści wraz z nauczycielami, rodzicami i młodszymi koleżankami i kolegami, odbyli pielgrzymkę do Częstochowy, w drodze powrotnej do domu nawiedzili sanktuarium Matki Bożej Patronki rodzin w Leśniowie oraz sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie.

 


 

SPOTKANIE INTEGRACYJNE

W wOLI ZARCZYCKIEJ 07. 10. 2010 r.


    

     Jak co roku i tym razem uczniowie klasy trzeciej przygotowali tradycyjne otrzęsiny dla naszych pierwszoklasistów, a potem był czas na wspólne grillowanie, zabawy i rozmowy. Opiekunkami spotkania były panie: Czesława Marcinek i Ewelina Partyka.

 


 

 " Do wyższych rzeczy
zostałem stworzony i dla nich winienem żyć ..."

Św. Stanisław Kostka


=>STATYSTYKI<=
Odwiedziło nas:CIEKAWE LINKI

www.ko.rzeszow.pl
Kuratorium
www.men.gov.pl
MENiS
www.oke.krakow.pl
OKE
www.cke.edu.pl
CKEGmina Kamień

Towarzystwo Przyjaciół Kamienia

Eduscience

Obrazki logiczne

kontrola i ochrona rodzicielska


dodaj do ulubionych dodaj do ulubionych
ustaw stronę startową ustaw stronę startową