Patron Grono pedagogiczne Galeria Schronisko

 Strona główna
  Dyrekcja
  Sport
  Kontakt
  Szkoła Podstawowa
Aktualności
Historia
Archiwum
  Gimnazjum
Aktualności
Historia
ZHP
Kącik niemiecki
Archiwum 
  Liceum
Aktualności  
Absolwenci
Rekrutacja
Wycieczki
Archiwum 
  ZSZ
Aktualności 
Absolwenci
Rekrutacja
Archiwum 
Najlepsi uczniowie 
Projekt unijny "Podkarpacie stawia na zawodowców"
ARCHIWUM ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

ROK SZKOLNY 2014/2015  

 EGZAMIN ZAWODOWY

   W ZASADNICZEJ SZKOLE ZAWODOWEJ

Tego roku w naszej Szkole po raz pierwszy w historii zorganizowany został  egzamin zawodowy. Przystąpiło do niego 11 uczniów zawodu kucharz.

22 czerwca 2015 roku odbyła się część pisemna. Zdający mieli do rozwiązania test złożony z 40 pytań.

29 i 30 czerwca 2015 roku ci sami uczniowie przystąpili do części praktycznej egzaminu zawodowego. Przygotowano dla nich trzy stanowiska egzaminacyjne profesjonalnie wyposażone w sprzęt gastronomiczny. Gotowali  na czterech zmianach a wynik ich pracy oceniała Pani egzaminator mgr inż. Dorota Dziewa.

Uczniowie mimo ogromnego stresu wspaniale poradzili sobie z zadaniem. Członkowie Zespołu Nadzorującego  jednogłośnie oświadczyli, że oglądanie tych młodych ludzi  podczas pracy było ogromną przyjemnością.

 

Opracowała p. Katarzyna Kida

 

 


 

Spotkanie przy wielkanocnym stole

8.04.2015

,,Nie umiem być srebrnym aniołem -
Ni gorejącym krzakiem -
Tyle Zmartwychwstań już przeszło-
A serce mam byle jakie…”

ks. Jan Twardowski


  Wielkanoc to jedno z najradośniejszych świąt, poprzedzone świątecznymi przygotowaniami i troską o szczególny nastrój. To wyjątkowy czas skłaniający do refleksji i zadumy.

Zgodnie z wielkanocną tradycją 8.04.2015 roku przy świątecznym stole spotkali się uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej wraz z wychowawcami i dyrekcją szkoły. Przepięknie nakryty stół i wiosenne dekoracje zachęcały wszystkich do świętowania. Ponadto dzięki pracy młodzieży uczącej się na kierunku kucharz nie zabrakło świątecznych przysmaków.
Spotkanie rozpoczęto od krótkiej akademii przygotowanej przez uczennice klasy I ZSZ i klasy I LO  przy akompaniamencie  gitarowym ks. Stanisława Zagórskiego i p. Grzegorza Bogunia. Występ wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój. Spotkanie zakończono poczęstunkiem.

Składamy serdeczne podziękowania na ręce p. Władysławy Olejarczyk, która była pomysłodawcą i organizatorem tego miłego spotkania. Dziękujemy również nauczycielom i uczniom, którzy zaangażowali się w przygotowania i uświetnili tę uroczystość. Mamy nadzieję, że spotkania przy wielkanocnym stole staną się piękną tradycją Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

 

 

Opracowała p. Katarzyna Kida

 


UCZNIOWIE ZSZ POMOGLI PRZYGOTOWAĆ
OBCHODY 10-LECIA LO

     Jubileusz 10-lecia LO był jednym z najważniejszych wydarzeń obchodzonych w naszej szkole tego roku. Aby przygotować tę uroczystość LO i ZSZ  po raz kolejny musiały połączyć swoje siły. Uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej kierunku kucharz rozpoczęli przygotowanie poczęstunku już dwa dni wcześniej. Pracowali z ogromną dbałością i starannością. Przygotowane przez nich potrawy wyglądały pięknie i smakowicie. Wszyscy zajadali się przysmakami jesiennej kuchni.

Opracowała Katarzyna Kida


 

ROK SZKOLNY 2014/2015

     Witamy uczniów w klasie I Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Kamieniu. W roku szkolnym 2014/2015, w naszej szkole, młodzież uczy się w trzech zawodach: kucharz, murarz - tynkarz, mechanik pojazdów samochodowych. Obecnie klasa I liczy 21 uczniów.

 

 


     Wszystkim życzymy wytrwałości i samych sukcesów w nauce.

 


" Do wyższych rzeczy
zostałem stworzony i dla nich winienem żyć ..."

Św. Stanisław Kostka


=>STATYSTYKI<=
Odwiedziło nas:CIEKAWE LINKI

www.ko.rzeszow.pl
Kuratorium
www.men.gov.pl
MENiS
www.oke.krakow.pl
OKE
www.cke.edu.pl
CKEGmina Kamień

Towarzystwo Przyjaciół Kamienia

Eduscience

Obrazki logiczne

kontrola i ochrona rodzicielska


dodaj do ulubionych dodaj do ulubionych
ustaw stronę startową ustaw stronę startową