Patron Grono pedagogiczne Galeria Schronisko

 Strona główna
  Dyrekcja
  Sport
  Kontakt
  Szkoła Podstawowa
Aktualności
Historia
Archiwum
  Gimnazjum
Aktualności
Historia
ZHP
Kącik niemiecki
Archiwum 
  Liceum
Aktualności  
Absolwenci
Rekrutacja
Wycieczki
Archiwum 
  ZSZ
Aktualności 
Absolwenci
Rekrutacja
Archiwum 
Projekt unijny "Podkarpacie stawia na zawodowców"
ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

REKRUTACJA


    

     Szkoła Zawodowa w Kamieniu wychodzi naprzeciw rosnącym wymaganiom rynku. Branża samochodowa wykazuje zapotrzebowanie na fachowców elektromechaniki pojazdów. Nowoczesne samochody nafaszerowane są elektroniką, która często się psuje i wymaga regularnej konserwacji.

     Elektromechanik pojazdów samochodowych sprawdza stan techniczny elementów instalacji elektrycznej pojazdów samochodowych, lokalizuje i usuwa uszkodzenia w instalacji, wykonuje montaż i demontaż instalacji elektronicznych w pojazdach samochodowych, przeprowadza konserwacje i przeglądy okresowe z wykorzystaniem komputerowych urządzeń diagnostycznych.

     Fachowiec z takim wykształceniem może pracować w zakładach naprawy pojazdów samochodowych, stacjach obsługi i stacjach kontroli pojazdów samochodowych, autoryzowanych stacjach obsługi samochodów, zakładach, w których są produkowane pojazdy samochodowe oraz ich części zamienne (obwody i), placówkach handlowych. Może także prowadzić własną firmę zajmującą się naprawą układy elektrycznych oraz elektronicznych w samochodach.

     W naszej okolicy istnieje wiele zakładów napraw pojazdów samochodowych, natomiast brak elektromechaników.

 

Jeśli jesteś zainteresowany to zapraszamy Cię na stronę internetową http://www.zskamien.com/rekrutacjazsz.html  Z przyjemnością udzielimy Ci wszystkich informacji.