Patron Grono pedagogiczne Galeria Schronisko

 Strona główna
  Dyrekcja
  Sport
  Kontakt
  Szkoła Podstawowa
Aktualności
Historia
Archiwum
  Gimnazjum
Aktualności
Historia
ZHP
Kącik niemiecki
Archiwum 
  Liceum
Aktualności  
Absolwenci
Rekrutacja
Wycieczki
Archiwum 
  ZSZ
Aktualności 
Absolwenci
Rekrutacja
Archiwum 
Projekt unijny "Podkarpacie stawia na zawodowców"
ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

REKRUTACJA


      

Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Kamieniu jako jedyna  w regionie kształci uczniów w zawodzie Monter konstrukcji budowlanych!

     Na lokalnym rynku pracy istnieją  przedsiębiorstwa takie jak: KOBEX, MOSTOSTAL, CENTROSTAL, BUDIMEX, SKANSKA.  Deklarują one chęć  współpracy z ZSZ w Kamieniu i kształcenia praktycznego uczniów a także zatrudniania nowych wykwalifikowanych pracowników, którzy sprawdzą się podczas praktyk. 
     Przed młodym człowiekiem z takim wykształceniem otwierają się  rynki pracy zarówno w kraju jak i za granicą. We Francji, Niemczech czy Wielkiej Brytania zapotrzebowanie na fachowców z tej branży jest wysokie i ciągle rośnie.

    Monter konstrukcji budowlanych może wykonywać prace w zakresie montowania konstrukcji metalowych (głównie stalowych), montowania konstrukcji żelbetowych i montowania konstrukcji drewnianych. Z pracami tymi związane są również prace pochodne polegające na konserwowaniu i remontowaniu konstrukcji budowlanych, składowaniu elementów konstrukcyjnych, ustawianiu niezbędnych rusztowań. Monter konstrukcji budowlanych pracuje m.in. przy montażu budynków i budowli, takich jak budynki mieszkalne, handlowe, użyteczności publicznej, administracyjno-biurowe, mosty, dźwigi, kładki, wieże, słupy energetyczne, słupy radiostacji.

Jeśli jesteś zainteresowany to zapraszamy Cię na stronę internetową http://www.zskamien.com/rekrutacjazsz.html  Z przyjemnością udzielimy Ci wszystkich informacji.