Patron Grono pedagogiczne Galeria Schronisko

 Strona główna
  Dyrekcja
  Sport
  Kontakt
  Szkoła Podstawowa
Aktualności
Historia
Archiwum
  Gimnazjum
Aktualności
Historia
ZHP
Kącik niemiecki
Archiwum 
  Liceum
Aktualności  
Absolwenci
Rekrutacja
Wycieczki
Archiwum 
  ZSZ
Aktualności 
Absolwenci
Rekrutacja
Archiwum 
Projekt unijny "Podkarpacie stawia na zawodowców"
ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

REKRUTACJA


 

     Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodzieży i  po  przeprowadzeniu dokładnej analizy rynku pracy  Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Kamieniu otwiera nowy kierunek kształcenia. Gwarantujemy praktyki w renomowanych  firmach  budowlanych. 

    W  tym  zawodzie  możliwości pracy są  nieograniczone,  możesz  prowadzić  własną  działalność  gospodarczą. Wystarczy tylko zdobyć  wykształcenie i praktykę  w tym kierunku.

    Dla absolwentów tego kierunku otwierają się nowe rynki pracy zarówno w Polsce jak i Unii Europejskiej w  firmach zajmujących się instalacją centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjną i  gazową w domach jednorodzinnych i budynkach przemysłowych.

    Fachowcy z tym wykształceniem mogą otwierać samodzielne firmy i świadczyć usługi w zakresie instalacji sanitarnych. Są to prace w których zarobki sięgają kilku tysięcy złotych miesięcznie. Na lokalnym rynku pracy brakuje fachowców z takim wykształceniem.

    Jeśli szukasz zawodu, który zapewni Ci pracę, wysokie zarobki w kraju lub za granicą to ta propozycja jest dla Ciebie!

    Jeśli jesteś zainteresowany to zapraszamy Cię na stronę internetową http://www.zskamien.com/rekrutacjazsz.html Z przyjemnością udzielimy Ci wszystkich informacji.